Hakkımızda

Pevasan, 1994 yılından beri faaliyet göstermekte olduğu endüstriyel temizlik ürünleri ve hijyen kimyasalları sektöründe sahip olduğu know-How ve sağladığı etkin çözümler ile önemli bir rol üstlenmiştir. 
 
Sürekli gelişime vermiş olduğu önem ile üretimini kendi fabrikasında gerçekleştirdiği profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri ile konusunda uzmanlaşmıştır. 
 
Üretici kimliğine ek olarak yine 1994 yılından beri konusunda otorite olarak kabul gören Alman Paulvoormann GMBH firmasının distribütörlüğünü başarı ile yürütmektedir. 
 
Paulvoormann firmasının üretimini gerçekleştirdiği Cilt Temizleme ve Koruma ürünleri bugün Avrupa’da olduğu kadar Türkiye’de de önemli bir ihtiyaca cevap vermektedir. 
 
Pevasan, Çamaşır Hijyeni, Mutfak hijyeni, bina hijyeni, Genel hijyen, kişisel hijyen,gıda hijyeni, Havuz hijyeni ve endüstriyel cilt koruma ve temizleme ürünleri ile çok geniş bir yelpazede hizmet vermekte, oteller, hastaneler, çamaşırhaneler, restoranlar, gıda işletmeleri, fabrikalar, okul vb. kurumlara ulaşmaktadır. 
 
Bu eksiksiz ve üst düzey ürün gamı ile tüketicilerin hizmet ve çalışmalarına katkı sağlamakta satış sonrasında da kapsamlı danışmanlık hizmetleri ve eğitimler ile her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır. 
 
Pevasan gelmiş olduğu noktada Türkiye’nin önde gelen birçok kuruluşunda vazgeçilemeyen hijyen markası olmayı başarmıştır.
 
Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Pevasan, sahip olduğu değerler ve ilkeleri doğrultusunda büyümesini sürdürmektedir.