Çamaşırhane

Konaklama sektörü başta olmak üzere işletmelerin, çok hassas ve uzmanlık isteyen çamaşır yıkama konusundaki ihtiyaçlarını dışarıdan karşılamaları ile oluşan çamaşırhane sektöründe yüksek hijyen standardlarına en uygun maliyetle ulaşılması hedeflenmektedir. Çamaşır hijyeni çok hassas ve özel önem verilmesi gereken bir konudur. 
 
Konuklar, çamaşırlarla direkt temas içindedirler. Dolayısıyla, işletmelerin imajını oluşturan ilk ve önemli unsurlardan birisi çamaşırların temizliğidir. Çamaşırların temiz olması da tek başına yeterli değildir. Konukların sağlığı, buna bağlı olarak işletmelerin güvenilirliği ve imajı için, çamaşırların aynı zamanda kusursuz hijyenik koşulları taşıması gerekmektedir. 
 
Kullanılan deterjan çamaşırların dokusunu yıpratmamalı,daha uzun ömürlü olmalarını sağlamalıdır.Farklı tip ve hassasiyetteki çamaşırların özelliklerini gözeterek,en uygun yıkama sağlanmalıdır. Tabiî ki tüm bunları sağlarken de size çamaşır yıkama için bir servet harcatmamalı, su, enerji ve ürün tasarrufu sağlayarak ekonomik olmalıdır. 
 
Pevasan, çamaşır hijyeni ve temizliğinden ne beklediğinizi çok iyi bilir. Geniş ürün yelpazesi ile her boyuttaki işletmenin gereksinimlerine uygun ürünler sunmakta, işletmeye özel eğitimler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.